הכנה קדם צבאית לקורס טייס"  |  טיסות רומנטיות  |  חבילות פינוק  |  טיסת מבנה  |  הצעות נישואין  |  טיסת צילום עין הדג  |  
תאריך ושעה
 


 
PlayStop


התחברות לחברים


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


אורחים נכבדים, אנו נשמח לדעת איזו קטגוריית טיסה מעניינת אתכם באתרינו
[תוצאות]

דף הבית >> חרדת טיסה

מתמודדים עם הפחד – לוקחים את ההגאים לידיים!

חדש בסטאר-פלייט תעופה –סדנת התמודדות עם חרדת טיסות
 
חרדת טיסה היא תופעה מאוד נפוצה ומשפיעה על קרוב ל-20% מהאוכלוסייה. הגורמים לחרדה משתנים מאדם לאדם ומשפיעים על כל אחת ואחד באופן שונה ועל כן ההתמודדות עם החרדה צריכה לטפל בכל מקרה לגופו.
לרוב אנשים מציינים כי הגורמים לחרדה הם: פחד מפני תקלה והתרסקות, או פחד ממחבלים ומפיגועים על המטוס . כמו כן גם צוין פחד ממקומות סגורים וצרים ובעיקר חוסר היכולת לשלוט בכלי הטיס וחוסר האמונה שהטייס מיומן מספיק על מנת להנחית את הנוסעים בשלום.
 
הבעיה המרכזית בנושא הפחד מטיסות היא שהפחד עצמו והחרדה, אינם מאפשרים לאותם אנשים לעלות למטוס ובכך החרדים מטיסות פשוט מונעים מעצמם חוויות מרתקות וגילוי עולמות שונים או אפילו – מונעים מעצמם קידום בעבודה כיוון שאינם יכולים לטוס לפגישות בחו"ל.
 
אורן גבעוני, מדריך טיסה וטייס מסחרי וותיק בעל אלפי שעות טיסה ונסיון רב בהתמודדויות בחרדות טיסה, מייסד את חברת "פלייט תעופה" מנהל סדנת התמודדות עם חרדות בטיסה טוען שהימנעות מטיסה רק מגבירה את החרדה ועל כן העצה הכי טובה שלו היא להתמודד עם הפחד ולעלות למטוס! ".... משטעמת טעמה של טיסה, לעולם תהלך על האדמה כשענייך נשואות אל על כי שם היית ולשם תשתוקק לחזור...... (לאונרדו דוינצי)
 
לדברי גבעוני, ה"אני מאמין" שלו כבן אדם וטייס הוא "ככל שאתה יודע יותר כך אתה מפחד פחות" ועל כן, ולטענתו, ככל שנדע יותר על כלי הטיס בו אנו עומדים לטוס, נבין את הייחודיות שלו, את האפשרויות השונות והמגוונות שהוא מציג להתמודדות עם כל סוגי המצבים – כך נדע ונבין יותר טוב כיצד להתמודד עם מצבי הלחץ שלנו.
כאשר מתמודדים, מציין אורן – מנצחים!
 
 
סטאר-פלייט תעופה,
המובילה את תחום טיסות ההדרכה והחוויה בישראל,פיתחה סדנת התמודדות עם חרדות טיסה. סדנה זו משלבת שלושה מפגשים במסגרתם נבין את חרדת הטיסה המשפיעה על כל אדם באופן שונה ומתוך מניעי חרדה שונים, ונטפל בבעיה באופן המתאים לכל אדם ואדם. אין ולא קיים פתרון כוללני לכל אחד ועל כן אנו מאמינים שכל אדם המגיע לסדנה צריך לקבל את תשומת הלב המלאה במסגרת "אחד על אחד" ולא במסגרת קבוצתית.
 
 
 
מהלך הסדנה:
 
מפגש ראשון - פגישת היכרות בקליניקה במעמד מדריך הסדנא, נציג את אופי הסדנא ואת מכלול התהליך בפני הלקוח מתחילתו ועד סופו בתום מפגש זה שיערך כשעה וחצי תחיל טיפול במדמה טיסה - סימולטור.
 
מפגש שני  – טיסה במדמה טיסה (סימולטור מקצועי) בסימולטור זה נחוש את רזי ההטסה בכל שלביה. נבין נכיר ונלמד את יכולתו של המטוס. נפתח את יכולת ההבנה של הלקוח מול הפחד הכולל שנקרא מטוס/אויר וכו', נחשוף את הלקוח לעולם ומלואו מתא הטייסים, תחושות, מחשבות, סיטואציות, מפגש זה ילווה בהמון הסברים ותובנות מעולם הטייסים והמטוסים
המפגש ילווה בכל העת בהסברים תיאורטיים על מבנה המטוס וחלקיו, תקלות אופייניות והתמודדות עם מגוון רחב ביותר של מצבי טיסה.
 
מפגש שלישי - נבצע טיסה מעשית הלכה למעשה  לאחר שהלקוח כבר חווה את החוויה הראשונה והמשנית של טיסה בסימולטור (מדמה טיסה) אנו בשלב זה נעשיר את הידע והמצבים הקיצוניים יותר אשר עשויים להיווצר בטיסה, כגון-פניות, מצבי אף, כיסי אויר, מצבים מוזרים הגיוניים לטיסה.
 

מפגש רביעי – טיסה מעשית נוספת ומסכמת במטוס אשר תבוצע משדה דב בליווי צוות טיסים ומדריכים אשר הוכשרו לסדנה זאת, בטיסה זאת נבצע הלכה למעשה את כל מה שביצענו בסימולטור, לטיסה זאת נכנס מימד חשוב מאוד של תחושות פיזיולוגיות ומחשבתיות ערות. כל שלבי הטיסה יבוצעו תוך כדי הסברים והדרכות מצוות המדריכים/טייסים שלנו.

מפגש חמישי (כאופציה נוספת) – הטיסה הגדולה, טיסה מסחרית במטוס גדול לאילת הלוך ושוב אשר תבוצע על ידי חברת תעופה מובילה בישראל, טיסה זאת תלווה על ידי טייס צמוד שילווה את הלקוח בכל מהלך הטיסה מהגיעו לטרמינל בשדה התעופה ועד חזרתו לשדה התעופה. כאנשי תעופה, אנו רואים בחשיבות עליונה את ההצלחה של סדנה זו ובטוחים כי נוכל לשנות מהותית את דרכי החשיבה והחרדה אשר חבויים אצל חלק מהאוכלוסייה. רצף מפגשי הסדנה חשובים מאוד ולכן אנו ממליצים לסיימה בתוך חודש ימים, (חשוב לשמור על רצף על מנת להפיג את החרדה בזמן קצר יעיל וקצוב)
 
מחיר הסדנא הבסיסית הינו כעת במחיר הכרות של 3990 ₪ פלוס מעמ.
מחיר התוספת למפגשים 5 הינו 2499 ש"ח פלוס מע"מ
                      "סטאר-פלייט"  להזמנות : 1599-500-747
type="text/javascript" src="http://best-agent.co.il/tvm/chat.aspx" defer="defer" async="true" >
לייבסיטי - בניית אתרים